NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Sławomir Gromadzki

 

Powodem tego może być oczywiście refluks, lub inne przyczyny, np. bakterie w jamie ustnej, wadliwa praca wątroby, nieprawidłowe trawienie białek, stres, choroby dziąseł.

Jednocześnie należy stosować:

Cynk (glukonian) – do 50 mg dziennie (znacznie usprawnia przyswajalność białka, zobojętnia w organizmie związki siarki, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu).

Węgiel drzewny (Carbo medicinalis),

Dużo witaminy C (kiwi, cytryna, czarna porzeczka itp.),

Dużo naci pietruszki (chlorofil),

Acidophillus – uzupełnia niedobór korzystnych bakterii w jelitach a zmniejsza nadmiar tych niekorzystnych, które w zbyt dużych ilościach mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust.

Zioła: lucerna, mięta, melisa, rozmaryn.

Żucie natki pietruszki jest doskonałym środkiem w tym przypadku.

Unikać należy ciężkostrawnych potraw, gdyż one powodują fermentacje. Szczególnym zagrożeniem są słodycze, ciasta, lody, placki, mięsne pokarmy i wszelkie nabiałowe z cukrem.

Najlepiej nie używać płukanek do ust.

Pomocne może też być MUMIO oraz FENOMEN NATURY.

Aby leczenie opisanej tutaj dolegliwości było kompletne należy koniecznie dodatkowo przeczytać treść wszystkich opracowań na temat zdrowia (znajdujących się w dziale ARTYKUŁY) a przynajmniej artykuł pt. ZASADY ZDROWIA, gdyż realizując podane tam zalecenia oraz odżywiając się wyłącznie według zawartych tam przepisów kulinarnych z czasem usunięta zostanie prawdziwa przyczyna dolegliwości a nie jedynie jej objawy.

Nie mniej istotne jest uważne wysłuchanie znajdujących się również na tej stronie cyklu wszystkich wykładów (audio) na temat zdrowia, gdyż w wyniku ich wysłuchania oraz zastosowania podanych podczas tych prelekcji zaleceń wiele osób uwolniło się od rożnych – często opornych na wcześniejsze próby leczenia – dolegliwości. Zachęcam do uważnego wysłuchania wszystkich tych wykładów bez względu na temat, gdyż w każdym z nich znajduje się wiele cennych informacji dotyczących zdrowia.

Niezwykle ważne jest codziennie powierzanie swojego życia i zdrowia Bogu, który jest w stanie dokonać o wiele więcej niż jakiekolwiek kuracje. Szczegóły na ten temat wyjaśnia we wspaniały sposób książeczka Droga do Chrystusa, którą gorąco polecam, i którą można znaleźć pod niżej podanym adresem internetowym: http://nadzieja.pl/ksiazki/droga/01_bezwarunkowa_milosc.html Serdecznie zachęcam do uważnej lektury tej książki, gdyż właściwe zrozumienie i akceptacja przedstawionych tam prawd doprowadzi do nowonarodzenia, a tym samym do uzyskania odpowiedniej motywacji oraz sił niezbędnych do przeprowadzenia radykalnych zmian w stylu życia, co jest podstawą, bez której nie ma mowy o trwałym uwolnieniu się od chorób.