NADMIERNE KRWAWIENIA MIESIĘCZNE (MIESIĄCZKA OBFITA)

Sławomir Gromadzki

 

Często zdarza się, że kobieta mylnie interpretuje krwawienia miesięczne jako zbyt obfite. Jednak nie należy tego ignorować, gdyż nadmierne krwawienie może doprowadzić do niedokrwistości (anemii z niedoboru żelaza). Pojawia się wtedy osłabienie, bóle głowy, zmęczenie, przyspieszenie tętna itp.

Przyczyny: endometrioza, dojrzewanie, wewnątrzmaciczne wkładki antykoncepcyjne, nowotwory, depresja, policystyczne jajniki, choroby tarczycy itp.

POMOCNE ŚRODKI:

LECYTYNA (1200 g) – 2 x dziennie 1 po jedzeniu

CYNK (najlepiej chelatowy) – 3 x dziennie 1 po jedzeniu (łącznie nie więcej cynku niż 100 mg dziennie).

MAGNEZ (koniecznie z wit. B6, która jest też konieczna do wchłaniania cynku)

Dodatkowo, oddzielnie wit. B6.

SPECIAL TWO

BORACELLE

ZIOŁA: pokrzywa, skrzyp, kora kaliny, melisa, tasznik, jasnota, rdest ostrogorzki, nagietek.

Wszystkie składniki (po 50 gr.) wymieszać razem. Codziennie rano 3 duże łyżki zalać litrem wrzątku w termosie. Pić z tego 3 razy dziennie po 1 szklance między posiłkami.

Zamiast picia w/w mieszanki można zmielić KORĘ KALINY i zażywać ją 3 razy dziennie 1 małą łyżeczkę popijając wodą.

Aby leczenie opisanej tutaj dolegliwości było kompletne należy koniecznie dodatkowo przeczytać treść wszystkich opracowań na temat zdrowia (znajdujących się w dziale ARTYKUŁY) a przynajmniej artykuł pt. ZASADY ZDROWIA, gdyż realizując podane tam zalecenia oraz odżywiając się wyłącznie według zawartych tam przepisów kulinarnych z czasem usunięta zostanie prawdziwa przyczyna dolegliwości a nie jedynie jej objawy.

Nie mniej istotne jest uważne wysłuchanie znajdujących się również na tej stronie cyklu wszystkich wykładów (audio) na temat zdrowia, gdyż w wyniku ich wysłuchania oraz zastosowania podanych podczas tych prelekcji zaleceń wiele osób uwolniło się od rożnych – często opornych na wcześniejsze próby leczenia – dolegliwości. Zachęcam do uważnego wysłuchania wszystkich tych wykładów bez względu na temat, gdyż w każdym z nich znajduje się wiele cennych informacji dotyczących zdrowia.

Niezwykle ważne jest codziennie powierzanie swojego życia i zdrowia Bogu, który jest w stanie dokonać o wiele więcej niż jakiekolwiek kuracje. Szczegóły na ten temat wyjaśnia we wspaniały sposób książeczka Droga do Chrystusa, którą gorąco polecam, i którą można znaleźć pod niżej podanym adresem internetowym: http://nadzieja.pl/ksiazki/droga/01_bezwarunkowa_milosc.html Serdecznie zachęcam do uważnej lektury tej książki, gdyż właściwe zrozumienie i akceptacja przedstawionych tam prawd doprowadzi do nowonarodzenia, a tym samym do uzyskania odpowiedniej motywacji oraz sił niezbędnych do przeprowadzenia radykalnych zmian w stylu życia, co jest podstawą, bez której nie ma mowy o trwałym uwolnieniu się od chorób.

Serdecznie zachęcam także do zapoznania się z lekturą książki Wielki Bój, po przeczytaniu której w moim życiu doszło do nowonarodzenia i przemian, których wcześniej o własnych silach nie byłem w stanie osiągnąć: http://www.czasdecyzji.pl/viewpage.php?page_id=7